×

Wybieg dla psów na Skwerze Ormiańskim Sadyba w Warszawie

Wybieg dla psów na Skwerze Ormiańskim Sadyba w Warszawie

Wybieg dla psów na Skwerze Ormiańskim Sadyba w Warszawie

Wybieg dla psów na Skwerze Ormiańskim Sadyba w Warszawie to idealne miejsce dla wszystkich miłośników czworonogów. Ten nowoczesny i zmodernizowany wybieg oferuje wszystko, czego potrzeba, aby psy mogły bawić się i spędzać czas na świeżym powietrzu w bezpiecznym i kontrolowanym otoczeniu. Położony w malowniczej okolicy Skweru Ormiańskiego, ten wybieg jest doskonałym miejscem spotkań dla psów i ich właścicieli.

Lokalizacja i godziny otwarcia

Wybieg dla psów na Skwerze Ormiańskim Sadyba znajduje się przy ulicy Morszyńskiej 81 w Warszawie. Można do niego dotrzeć poprzez wejście obok mniejszego boiska do koszykówki od strony ulicy Morszyńskiej. Ten wybieg jest dostępny dla psów przez całą dobę, dzięki czemu właściciele mają elastyczność w planowaniu wizyt.

Powierzchnia i wyposażenie

Wybieg dla psów na Skwerze Ormiańskim Sadyba zajmuje około 660 metrów kwadratowych powierzchni, co daje psom dużo miejsca do biegania i zabawy. Podłoże wybiegu jest trawiaste, co sprawia, że jest przyjemne dla łapek i zapewnia komfort podczas aktywności.

W ramach wyposażenia, wybieg ten oferuje różne elementy agility, takie jak słupki do slalomu, pojedyncze przeskoki w rzędzie oraz poprzeczki do przeskoków. To świetna okazja dla psów, aby trenować swoje umiejętności i poprawić zręczność. Dodatkowo, na terenie wybiegu znajdują się ławki, na których właściciele mogą odpocząć i obserwować swoje pupile w trakcie zabawy.

Bezpieczeństwo i udogodnienia

Jednym z najważniejszych aspektów wybiegu dla psów na Skwerze Ormiańskim Sadyba jest bezpieczeństwo. Cały teren jest ogrodzony mieszanką paneli z podmurówką oraz metalowych płotów o wysokości około 1,2 metra, co zapewnia, że psy nie będą w stanie uciec na zewnątrz. Wybieg jest również dobrze oświetlony, co umożliwia korzystanie z niego także po zmroku.

Warto jednak zauważyć, że na terenie wybiegu brakuje źródła wody, dlatego zaleca się, aby właściciele przynieśli ze sobą wystarczająco dużo wody dla swoich pupili, aby zapewnić im odpowiednie nawodnienie podczas zabawy. Co więcej, w pobliżu wybiegu są dostępne miejsca parkingowe, na przykład przy ulicy Morszyńskiej, co ułatwia dotarcie do miejsca.

Rekomendacje dla właścicieli psów

Aby zapewnić wszystkim użytkownikom wybiegu dla psów na Skwerze Ormiańskim Sadyba wspaniałe doświadczenie, istnieją kilka zaleceń, które warto wziąć pod uwagę:

  1. Upewnij się, że Twój pies jest odpowiednio socjalizowany i przyzwyczajony do innych psów. Wybiegi dla psów są miejscami, gdzie psy mogą spotkać się i bawić z innymi zwierzętami, więc ważne jest, aby Twój pies był przyjazny wobec innych.
  2. Przynieś ze sobą wystarczającą ilość worków na psie odchody i upewnij się, że sprzątasz po swoim psie. To ważne, aby utrzymać wybieg w czystości i zapewnić higieniczne warunki dla wszystkich użytkowników.
  3. Bądź czujny i uważaj na swojego psa podczas zabawy. Obejrzyj go, upewnij się, że jest bezpieczny i bawi się odpowiedzialnie. Jeśli zauważysz jakiekolwiek zachowanie agresywne lub niebezpieczne, powstrzymaj swojego psa i skonsultuj się z innymi właścicielami.

Podsumowanie

Wybieg dla psów na Skwerze Ormiańskim Sadyba w Warszawie to doskonałe miejsce dla wszystkich miłośników czworonogów. Dzięki swojemu zmodernizowanemu wyposażeniu i dogodnej lokalizacji, ten wybieg oferuje wszystko, czego potrzeba, aby psy mogły bawić się i spędzać czas na świeżym powietrzu w bezpiecznym i kontrolowanym otoczeniu. Zaplanuj wizytę w tym wybiegu i ciesz się wspaniałymi chwilami z Twoim psem!

Najważniejsze informacje:

  • Lokalizacja: ul. Morszyńska 81, Warszawa
  • Powierzchnia: około 660 m2
  • Godziny otwarcia: dostępny całą dobę
  • Wyposażenie: elementy agility, ławki
  • Bezpieczeństwo: ogrodzenie, oświetlenie
  • Rekomendacje: socjalizacja psa, sprzątanie po psie, czujność podczas zabawy

Opublikuj komentarz