×

Wybieg dla psów w Parku Bartłomieja na Mokotowie

Wybieg dla psów w Parku Bartłomieja na Mokotowie

Wybieg dla psów w Parku Bartłomieja na Mokotowie

Czy posiadasz psa i szukasz miejsca, gdzie twój pupilek mógłby się swobodnie bawić i spędzać czas z innymi czworonogami? Dobrą wiadomością jest to, że w Parku Bartłomieja w Mokotowie znajduje się wybieg dla psów, który zapewnia im bezpieczną i przyjemną przestrzeń do zabawy. W tym artykule dowiesz się więcej o tym wybiegu, jego lokalizacji, godzinach otwarcia i innych przydatnych informacjach.

Lokalizacja i dane kontaktowe

Wybieg dla psów w Parku Bartłomieja znajduje się przy ulicy Jadźwingów 5, w Warszawie, w dzielnicy Mokotów. Możesz znaleźć go przy współrzędnych 52.169661, 21.005195. Wybieg jest bezpłatny i dostępny dla psów przez całą dobę.

Aby uzyskać więcej informacji na temat wybiegu, możesz skontaktować się z administratorem, którym jest Urząd Miasta Stołecznego Warszawy.

Informacje praktyczne

Wybieg dla psów w Parku Bartłomieja zajmuje powierzchnię około 100 m2. Teren wybiegu jest pokryty trawą, co daje psom miękkie i przyjemne podłoże do zabawy. Niestety, na terenie wybiegu nie ma specjalnych przeszkód agility ani podziału na strefy, ale mimo to jest to doskonałe miejsce do społecznych spotkań psów.

Ważne jest, aby pamiętać, że wybieg nie jest zamknięty w pełni, a wejście odbywa się przez pojedyncze furtki. Warto zachować szczególną ostrożność, aby zapobiec ucieczkom psów.

Udogodnienia

Wybieg dla psów w Parku Bartłomieja oferuje kilka udogodnień, które sprawiają, że wizyta z twoim pupilem będzie jeszcze bardziej przyjemna. Na terenie wybiegu znajdują się ławki, na których możesz odpocząć podczas obserwowania swojego psa w trakcie zabawy.

Niestety, na terenie wybiegu nie ma dostępnego źródła wody, dlatego warto zabrać ze sobą butelkę z wodą dla swojego psa, aby zapewnić mu nawodnienie w trakcie aktywności fizycznej.

Dbamy o czystość

Aby utrzymać wybieg w czystości i higienie, na terenie wybiegu znajdują się kosze na psie odchody. Zachęcamy wszystkich właścicieli psów do dbania o porządek i sprzątania po swoich pupilach. Dzięki temu wybieg pozostanie czysty i przyjemny dla wszystkich użytkowników.

Bezpieczeństwo

Wybieg dla psów w Parku Bartłomieja jest ogrodzony metalowym płotem o wysokości około 1,0 m. To zapewnia bezpieczne otoczenie dla psów i pozwala właścicielom na spokojne obserwowanie swoich pupili podczas zabawy.

Ważne jest, aby pamiętać, że wybieg nie jest oświetlony, więc warto unikać go po zmroku lub zadbać o odpowiednie oświetlenie przy porannych lub wieczornych spacerach.

Korzyści dla psów

Wybieg dla psów w Parku Bartłomieja to doskonałe miejsce dla twojego pupila, aby spędził czas na świeżym powietrzu i nawiązał nowe psie znajomości. Interakcja z innymi psami jest ważna dla ich społecznego rozwoju i dobrze jest dawać im możliwość spotkania innych czworonogów.

Bieganie i zabawa na wybiegu pomaga psom spalić energię i utrzymać dobrą kondycję fizyczną. To również doskonały sposób na zwiększenie ich samodzielności i pewności siebie.

Podsumowanie

Wybieg dla psów w Parku Bartłomieja na Mokotowie to idealne miejsce dla twojego pupila, aby cieszyć się swobodą ruchu i interakcją z innymi czworonogami. Dostępność przez całą dobę i bezpłatne korzystanie sprawiają, że ten wybieg jest idealnym miejscem na spacer z psem.

Pamiętaj, aby dbać o czystość wybiegu i sprzątać po swoim psie. Dzięki temu możemy razem utrzymać to miejsce w czystości i przyjemności dla wszystkich użytkowników.

Opublikuj komentarz