×

Wybieg dla psów w Parku Henrykowskim w Warszawie

Wybieg dla psów w Parku Henrykowskim w Warszawie

Wybieg dla psów w Parku Henrykowskim w Warszawie

Czy jesteś właścicielem psa i szukasz miejsca, gdzie Twój czworonożny przyjaciel mógłby się wyszaleć i spotkać innych psów? Wybieg dla psów w Parku Henrykowskim w Warszawie jest idealnym miejscem dla Ciebie! Ten przestronny wybieg oferuje wszystko, czego Twój pies potrzebuje, aby spędzić czas na świeżym powietrzu i cieszyć się swobodą.

Lokalizacja

Wybieg dla psów znajduje się w Parku Henrykowskim na warszawskiej Białołęce, przy ulicy Klasyków 5, 03-115 Warszawa. Możesz łatwo nawigować do tego miejsca, korzystając z współrzędnych GPS (52.331980, 20.967312). Jeśli potrzebujesz punktu orientacyjnego, możesz skorzystać z restauracji McDonald’s, która znajduje się w pobliżu.

Godziny otwarcia i wstęp

Wybieg dla psów w Parku Henrykowskim jest dostępny dla psów i ich opiekunów przez całą dobę. Wejście na teren wybiegu jest bezpłatne, co czyni go idealnym miejscem do regularnych wizyt ze swoim pupilem.

Powierzchnia i ogrodzenie

Ten wybieg dla psów ma imponującą powierzchnię około 1400 m2, co daje psom dużo miejsca do zabawy i biegania. Teren wybiegu jest ogrodzony panelem z podmurówką o wysokości około 1,6 m, zapewniając bezpieczne otoczenie dla Twojego psa.

Podłoże i udogodnienia

Podłoże wybiegu jest trawiaste, co daje psom miękką powierzchnię do biegania i zabawy. Na terenie wybiegu znajdują się również ławki, gdzie opiekunowie mogą odpocząć i obserwować swoje psiaki w trakcie zabawy.

Zasady korzystania

Aby utrzymać porządek i bezpieczeństwo na terenie wybiegu, obowiązuje regulamin, który powinien być przestrzegany przez wszystkich użytkowników. Należy pamiętać o sprzątaniu po swoim psie i dbaniu o czystość terenu. Na terenie wybiegu nie ma stref podziału dla różnych rozmiarów psów ani sprzętu do agility.

Dojazd transportem publicznym

Jeśli nie masz samochodu, możesz łatwo dotrzeć do wybiegu dla psów w Parku Henrykowskim korzystając z transportu publicznego. Najbliższy przystanek autobusowy to Warszawa Klasyków 04, który znajduje się w pobliżu.

Wybieg dla psów w Parku Henrykowskim – idealne miejsce dla Twojego pupila

Wybieg dla psów w Parku Henrykowskim w Warszawie to doskonałe miejsce dla Twojego psa, aby spędzić czas na świeżym powietrzu i spotkać innych czworonożnych przyjaciół. Przestronny teren, ogrodzenie i udogodnienia sprawiają, że jest to miejsce, które warto odwiedzić. Przestrzegaj zasad korzystania, dbaj o czystość i ciesz się wspaniałym czasem spędzonym z Twoim pupilem!

Opublikuj komentarz